Cesta k nám

Naše firma sídlí v Ulici U Uranie 954/18.

1/

Pokud pojedete metrem trasou B, tak vystoupíte na stanici PALMOVKA, zde přestupíte na tramvaj č. 12 směr Ortenovo náměstí.

Vystoupíte 5. Zastávku „Ortenovo náměstí“ (u parčíku), vrátite se zpět cca 150 m proti směru jízdy tramvaje, kterou jste přijeli podél parčíku na první světelnou křižovatku.

Na křižovatce přejdete napřed doleva ulici U Uranie a hned následně doprava ulici Přívozní. Po přejití křižovatky pokračujte rovně kolem hotelu Plaza ALTA (budete ho mít po levé ruce) o 2 domy dál, v budově METROPOLITAN ve 2. Patře sídlí naše firma ARFIN. V přízemí budovy se nachází recepce, která vaši návštěvu ohlásí a dále vás nasměruje…..

2/

Pokud pojedete metrem trasou C, tak vystoupíte na stanici Nádraží Holešovice, zde přestoupíte na tramvaj č. 12 nebo 24 a pojedete směr Ortenovo náměstí.

První stanici, vystoupíte na zastávce „Ortenovo náměstí“, Po výstupu z tramvaje přejdete ulici směrem k parčíku, pak se dáte doprava podél parčíku cca 50 m na první světelnou křižovatku. Na křižovatce přejdete napřed doleva ulici U Uranie a hned následně doprava ulici Přívozní. Po přejití křižovatky pokračujte rovně kolem hotelu Plaza ALTA (budete ho mít po levé ruce) o 2 domy dál, v budově METROPOLITAN ve 2. Patře sídlí naše firma ARFIN. V přízemí budovy se nachází recepce, která vaši návštěvu ohlásí a dále vás nasměruje…..